Müügiinfo

Müügiobjekt

Kõikide korterite hinnas sisaldub siseviimistlus ja sanitaartehnika vastavalt siseviimistluspaketile, tehnovõrkude rajamine ja nendega liitumine (vesi, elekter, kanalisatsioon ja küte) ning andmeside, kaabeltelevisiooni ja telefonside valmidus. Korteri hinnas ei sisaldu mööbel, tasu panipaiga või parkimiskoha eest ega müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõiv.

Protsess

Kui korter on üleandmiseks valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, ostja tasub kogu korteri ostu-müügi hinna, soovi korral pangalaenu abil, ning korteri omandiõigus läheb üle ostjale.

Finantseerimine

Korteriostu pangalaenuga finantseerimiseks pöörduge julgelt oma kodupanga poole. Teie mugavuseks oleme laenupartnerina kaasanud LHV, kus laenu ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Müük ja lisainfo

Hoonele on väljastatud kasutusluba. Täpsemat infot küsige julgelt kogenud 1Partneri konsultantidelt, kes saavad tutvustada uut hoonet ja siseviimistluse võimalusi detailsemalt, korraldada külastuse objektile ning soovi korral anda nõu ka olemasoleva kodu müügi osas.

Kodu aitab osta Swedbank

Pakkumise saamiseks kasuta koodi 1PARTNER ja Sind teenindatakse eelisjärjekorras.

Arvutan

Telefon: 613 1324

Finantsteenuseid pakub Swedbank AS. Tutvu tingimustega ja pea nõu.

Taotle LHV kodulaenu

Laenuhaldur võtab Sinuga pärast taotluse täitmist koheselt ühendust ja teeb esialgse laenupakkumise. Märgi laenutaotlusele kood “VIP KLIENT” ja Sinu kodulaenu lepingutasu on 50% soodsam.

Taotlen kodulaenu

Telefon: 699 9111

Pakub huvi?
Allan Vanatoa

Allan Vanatoa

allan.vanatoa@1partner.ee

+372 520 7288
+372 668 4700

Olga Kruglova

Olga Kruglova

olga.kruglova@1partner.ee

+372 5307 7964
+372 668 4700