Müügiinfo

Müügiobjekt

Kõikide korterite hinnas sisaldub siseviimistlus ja sanitaartehnika vastavalt siseviimistluspaketile, tehnovõrkude rajamine ja nendega liitumine (vesi, elekter, kanalisatsioon ja küte) ning andmeside, kaabeltelevisiooni ja telefonside valmidus. Korteri hinnas ei sisaldu mööbel, tasu panipaiga või parkimiskoha eest ega müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasud ja riigilõiv.

Protsess

Ostjaga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik ostu-müügi leping ning ostja tasub 5% tehingu maksumusest, mis saab pangalaenuga korterit ostes jääda laenu sissemakseks. Kui korter on üleandmiseks valmis, sõlmitakse notariaalne asjaõiguslik leping, ostja tasub ülejäänud osa korteri ostu-müügi hinnast, soovi korral pangalaenu abil, ning korteri omandiõigus läheb üle ostjale.

Finantseerimine

Korteriostu pangalaenuga finantseerimiseks pöörduge julgelt oma kodupanga poole. Teie mugavuseks oleme laenupartnerina kaasanud LHV, kus krediidiotsuse saamiseks ei ole vaja hindamisakti esitada. Laenulepingu sõlmimisel LHVs on lepingutasu alates 300 eurot ja aastane laenuintress alates 2,1% ning laenu ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Taotle SIIT LHV kodulaenu

Müük ja lisainfo

Kodud antakse üle 2019. aasta lõpus, hoone saab kasutusloa 2020. aasta alguses. Täpsemat infot küsige julgelt kogenud 1Partneri konsultantidelt, kes saavad tutvustada uut hoonet ja siseviimistluse võimalusi detailsemalt, korraldada külastuse objektile ning soovi korral anda nõu ka olemasoleva kodu müügi osas.

Pakub huvi?
Allan Vanatoa

Allan Vanatoa

allan.vanatoa@1partner.ee

+372 520 7288
+372 668 4700

Olga Kruglova

Olga Kruglova

olga.kruglova@1partner.ee

+372 5307 7964
+372 668 4700